ІНДИВІДУАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА!

Привіт! Мене звати Міша

І я розробляю і веду кастомні курси англійської, щоб ви вчили саме те, що треба, так, як вам треба.

Англійську я вивчив в США, де провів дитинство, а за освітою я лінгвіст і отримав бакалавра в Утрехтському університеті (Нідерланди).

Я викладаю 12 років, і за цей час отримав сертифікат для викладачів Cambridge CELTA і методистів Cambridge DELTA (M1, M2).

Ось що головне

За 12 років досвіду я опанував різноманіття технік, вправ і підходів – щоб робити уроки саме так, як треба.

Я розумію, що кожна людина унікальна, і уроки англійської мають це відображаи. “Я хочу покращити англійську” може означати мільйон речей, і наша задача в тому, щоб зрозуміти, що саме ви хочете, і як цього можна досягти максимально ефективно і максимально весело.

Навчання

Я пропоную ряд послуг з репетиторства відповідно до ваших потреб:

Незалежно від того, чи хочете ви вдосконалити свою англійську з академічних, професійних чи особистих причин, я тут, щоб допомогти вам на шляху вивчення мови.

Відгуки

Oleksandr

«Міша — назвичайний вчитель! Уроки цікаві та зрозумілі, матеріал легко засвоюється. Міша має унікальний талант до викладання та здатність викликати інтерес до будь-якої теми. Підхід Міши допоміг значно покращити мої знання англійської мови. Дякую, вчителю, за те, що ви зробили вивчення англійської таким цікавим!»

- Олександр, UX-дизайнер

Tamara

«Привіт! Я Тамара. І я хочу подякувати Міші за наші чудові уроки. Вивчення англійської це моє улюблене хобі. Я незабаром переїду до Британії, і мені так пощастило, що я вчу розмовну англійську з Мішею. Усі уроки надзвичайно корисні та неповторні. Мені легко сприймати уроки, тому що я відчуваю велику підтримку... Стиль викладання Міші мені ідеально підходить, тому що він легкий, але надзвичайно пізнавальний. Він використовує підхід dogme на уроках, і це чудово працює! Зміст курсу ідеально підібраний до мети навчання. Міша допомагає мені згадати слова, які я знаю, але не вживаю, всі ті, що є в моєму пасивному словниковому запасі, підбираючи мовленнєві ситуації для необхідної лексики. Він не говорить слова, а створює ситуацію і дає підказки, щоб знайти відповідний варіант. Для мене це магія! Він дає багато різних варіантів того, як сказати речі більш природним способом. Я в захваті від цього! Під час наших сесія відчуваю прилив енергії. Сподіваюся, що у мене буде можливість частіше вивчати англійську з Мішею або займатися в якомусь гуртку (може для вчителів чи методистів)🌿 Дякую, Міша🙏🏻 »

Тамара, викладачка

Anastasiia

«Міша чудовий викладач, який використовує комплексний підхід до навчання. Ви можете поговорити з ним на будь-яку тему, яка вас цікавить або корисна для вашої роботи. Під час навчання з Мішею мій словниковий запас значно розширився, я стала більш вільно і впевнено переходити на англійську мову під час робочих зустрічей і неформальних розмов. Міша дає гарну структуру мови та ефективно організовує процес навчання. Незалежно від того, чи ви тільки вивчаєте мову, чи бажаєте вдосконалити свій рівень володіння англійською, цей викладач ідеально підійде вам.»

- Анастасія, юристка

Цікаво? Пишіть.

Якщо ви хочете записатися на заняття або у вас є питання, пишіть мені тут і я залюбки проведу з вами безкоштовну 20-хвилинну консультацію.

Facebook Telegram